Kuchyně

Ptáte se, co Vám můžou naše kuchyně na dnešní poměry a konkurenční společnosti nabídnou, nato vám odpovíme pouze jednou větou – Vysokou kvalitu, smysl pro detail, dobré ceny a vynikající originální design.

k15 k14 k13

 

Naše společnost Vám dále nabízí 5 letou záruku, kuchyně vyrobené na míru nejen vašemu prostoru, ale i Vaším přáním. Dále zajišťujeme kompletní servis – zaměření, dlouholeté zkušenosti, grafický návrh, realizaci kuchyně vč. prodeje a montáže spotřebičů.

Grafické návrhy, které Vám dokonale zobrazí Vaše představy o kuchyňské lince. Ukážou Vám všechna zákoutí a detaily Vaší kuchyňské sestavy. Velmi důležitým prvkem kuchyně je její design, tím myslíme správný výběr dvířek a jejich tvar. Proto naše kolekce obsahuje na šedesát možností výběru.

V poslední době se v oblasti bytového designu odráží lesklý povrch kuchyňských linek. Dalším zajímavým designem je povrchová úprava tzv. “patinace“. Nová dvířka získají vzhled nábytku “opotřebovaného“ věkem a užíváním. Díky tomu není problém dosáhnout atmosféry anglického šlechtického sídla nebo vytvořit iluzi staré horské chaty.

Kuchyňská dvířka

Nosným materiálem kuchyňských dvířek je surová MDF deska, či bio deska, povrchově upravena laky, mořidly či PVC folií. Postupným rozšiřováním sortimentu, inovacemi od výrobců jsme schopni, vám nabídnou rozsáhlý sortiment tvarů dvířek, druhů fólii a frézování dvířek. V poslední řadě širokou škálou rozměrů dvířek včetně výroby podle individuálních požadavků zákazníků.

tv-37_0 tv-37b_0 tv-33b_0 tv-32b_0 tv-40b_0

Vybavení kuchyňské linky

Naše společnost bere velký důraz na vybavení kuchyňských linek z hlediska úložných prostor pro kuchyňské spotřebiče Dále vybavení kuchyňské linky o drátěné systémy, potravinové skříně, výsuvné police v rohových skříních.