VÝKOPOVÉ PRÁCE

Podle přání zákazníka
provádíme všechny výkopové a zemní práce menšího a středního rozsahu. Vykopeme vám základy pod rodinný dům nebo přípojky inženýrských sítí, upravíme terén po stavbě nebo připravíme místo pod příjezdovou cestu. Výkopové práce provádíme mini-bagrem na pásech, tudíž nedojde k fatálnímu zničení prostor okolo výkopu.

Díky malým rozměrům strojů jsme schopni provádět přesné výkopy i na malých a oplocených pozemcích. Při složitých průjezdech si ve většině případu poradíme.

Přípojky inženýrských sítí můžeme udělat takzvaně na klíč – vykopání, položení i zásyp, a to pro všechny druhy sítí, tedy vodovod, odpad, elektřinu nebo plyn.

Kromě různých druhů stavebních a instalačních výkopů nebo zemních prací nabízíme i další služby, jako je například vrtání děr na sloupky apod…

Region Karvinsko, Frýdek – Místek

Hlavní oblastí našeho působení je okres Frýdek-Místek (Palkovice, Sedliště, Žermanice, Dobrá, Lučina,  a dále také okolí Karviné (Orlová, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Doubrava, Horní Suchá).  Veškerou techniku si vozíme sami. V určitých případech je možné se dohodnout i na práci mimo tento region.

Minibagr vyniká svými malými rozměry a velkou silou. Nulová záď umožňuje hloubit výkopy v blízkosti překážek, například v těsné blízkosti zdi, kam se nedostane velká a těžká technika.

Vhodný do úzkých a nízkých prostorů, prohloubení sklepů nebo garáží. Stabilní podvozek o šířce 1 metr se dá v případě potřeby zúžit (hydraulicky) na 75 cm a tak je umožněno projet i dveřmi dovnitř stavby.

Cena: 480,-Kč/hodinu + doprava dle dohody.
Při dlouhodobějších pracích se cena zaokrouhluje směrem dolů.

img_20160615_121031   img_20160615_121033   img_20160609_091409