REKONSTRUKCE JÁDRO

Rekonstrukce bytových jader v Orlové a okolí – kvalitně, rychle a levně. Desítky rekonstruovaných bytových jader a koupelen ročně jsou vám zárukou, že se naši řemeslníci dobře postarají i o vaše bytové jádro případně o celý byt. Řešíme stavbu kompletně až po finální úklid.

  • NOVÉ BYTOVÉ JÁDRO již za 14 DNÍ
  • PORADENSTVÍ S REKONSTRUKCEMI – TECHNOLOGIE, MATERIÁLY, IZOLACE, ROZVODY, POSTUPY
  • PRÁCE NA SMLOUVU A POJIŠTĚNÍM ( NIC NERISKUJETE )
  • DRŽÍME DOMLUVENOU CENU

Provádíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí bytových jader, takže zákazník získává kompletní realizaci takzvaně na klíč. Mimo samotných rekonstrukcí jader na klíč nabízíme i veškeré související profese (instalatéři, topenáři, elektrikáři, malíři, pokladači, stavební práce, bourací práce, vyklízení a úklid). V případě zájmu pro Vás zajistíme statický posudek (která často vyžadují bytová družstva i pojišťovny). Rezervujte si včas volný termín na rekonstrukci bytového jádra. Rádi vám také vytvoříme 3D návrh bytového jádra.

Budeme se o Vaší přízeň ucházet kvalitně odvedenou prací a pevným rozpočtem. Buďte obezřetní před „zázračně“ krátkými termíny do 5 dní (na úkor technologickým postupům) a „super levnými“ firmami (kde Vás následně nemile překvapí velké částky za vícepráce). My Vám můžeme garantovat přímé a férové jednání s viditelnou přidanou.

Kontaktujte nás, a my vám rádi poradíme jak s technologiemi, tak s materiály vhodnými pro Vaše nové bytové jádro. Nabízíme poradenství v otázkách rekonstrukce koupelny, rekonstrukce celého bytového jádra včetně kuchyně, a to jak v panelových bytech, tak i v rodinné zástavbě.

Z mnohaletých zkušeností se ukázalo, že drtivá většina klientů rekonstrukci jádra odkládá mnoho let, ať už z jakéhokoliv důvodu (zásah do soukromí, finanční situace či jenom nerozhodnost). Jakoukoliv jinou místnost v bytě při rekonstrukci prostě vyklidíte a zavřete, v bytě můžete žít dál. Při rekonstrukci bytového jádra je to náročnější – bez funkčního bytového jádra je byt neobyvatelný. Už to je důvod, proč je nutné rekonstrukci pečlivě naplánovat a promyslet. Rekonstrukce koupelny svépomocí, bez potřebných zkušeností, znalostí a vybavení, se může výrazně prodražit a bude pravděpodobně trvat mnohem déle, než specializované firmě. Spolehněte se proto raději na nás.