Bazény

Naše společnost se zabývá vhodným návrhem typu bazénu a jejích technologii.

Základem pro výstavbu bazénu je železobetonová vana. Velký důraz je kladen na absolutně rovný povrch dna i stěn bazénu, který je nezbytný k bezchybné realizaci zakázky.


Bazény námi nabízené s ohledem na jejich životnost jsou:

Keramické bazény:

Jsou vhodným řešením pro všechny, kteří chtějí něco neotřelého a nadstandardního. Tento typ bazénu spojuje v sobě luxusní vzhled s vysoce kvalitním provedením.

Keramiku lze použít stejně dobře u venkovních i vnitřních realizaci bazénu. Keramické obklady nejsou nijak limitující, jak by se mohlo na první pohled zdát. Díky nepřebernému množství barevných variant si můžete užívat jedinečnosti vašeho bazénu. Sami si navrhněte barevné provedení s možnosti sestavení nápaditých obrazců, tak aby se vám v novém prostředí dobře odpočívalo a načerpali jste zde tolik potřebné síly. Všechny v dnešní době používané materiály jsou odolné vůči stárnutí, mrazu a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Fóliové bazény:

Jsou určeny pro zapuštění do terénu a pro částečný i celoroční provoz. Při výrobě používáme fólii na špičkové úrovni – DLW fólii, která byla nesčetněkrát odzkoušená a použitá nejen u soukromých bazénu, ale i veřejných koupališť.

Na schodiště se používá protiskluzová bezpečnostní úprava. Tyto materiály jsou maximálně oděruvzdorné a odolné vůči stárnutí a povětrnostním podmínkám. Díky speciálním povrchovým úpravám se docílilo odolnosti proti usazování nečistot a vodního kamene pod hladinou, což usnadňuje následnou údržbu bazénu.

Dnes už se každý nespokojí s klasickým tvarem bazénů, jako je čtverec nebo obdélník, přestože tyto tvary zajišťují optimální bazénové vodní hladiny.

Zakrytí vodní hladiny

Lamelové plachty jsou složeny z lamel vyráběných z pevných houževnatých PVC materiálů, které plavou na hladině vody v bazénu. Na obou koncích lamel jsou koncovky zabraňující průniku vody do vzduchových komůrek uvnitř lamel. Standardní provedení je v bílé barvě, na přání zákazníka lze vyrobit čiré lamely.