Koupelny

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nebo chcete jen modernější řešení stávající koupelny?

Rekonstrukce koupelny nebo WC je náročný typ práce, protože je potřeba vše udělat přesně a zahrnuje práci několika typů řemesel. Nabízíme Vám rekonstrukci koupelny včetně stavebních prací, vodoinstalace, elektroinstalace, usazení sanitární techniky a obkladačských prací. To vše naší společnosti.

Dále Vám nabízíme návrh půdorysného řešení koupelny vč. velmi realistického grafického návrhu.

Sanitární keramika nabízí jednoduchý způsob, jak zatraktivnit koupelny a přeměnit je v příjemné místo pro každodenní hygienu i relaxaci. Vyberte si z našeho sortimentu sanitární keramiky a osvěžte interiér své koupelny. Kvalitní sanitární keramika do prověřených výrobců a předních českých i zahraničních designérů.

Splachovací systémy GEBERIT se vyznačují především technologiemi umožňujícími šetrné hospodaření s vodou. Geberit i zde sehrál průkopnickou roli, když jako první uvedl na trh splachovací techniky s funkci Stop a se dvěma množstvími vody. Geberit tlačítka si vás získají mnohotvárností designů a materiálů. Podomítkové splachovací nádržky jsou součástí všech originál Geberit montážních prvků pro WC.

Geberit tlačítka

Designová otopná tělesa

Topení, jako předmět, zažívá svůj comeback, Vsází na design „ neukrývá“ se v interiéru a stává se jeho ozdobou.