FASÁDY

rez-fasada Zateplení fasády je jednou z možností jak ušetřit náklady na vytápění. Ušetří vám peníze, eliminuje hluk z okolí a vyřešíte problém s vlhkými zdmi. Vnější zateplení ochrání dům před nepříznivými vnějšími vlivy jako je mráz nebo slunce a zároveň dá vašemu domu nový design.

 

Hlavní výhody

  • rodinné a bytové domy výrazná energetická úspora
  • zlepšení zvukově-izolačních vlastností
  • prodloužení životnosti obvodového pláště budovy
  • nový design fasády

Pro zateplení fasád využíváme technicky bezpečné řešení, které zaručí doživotní ochranu konstrukce domu. Celoplošné a kompaktní lepení izolačních vrstev zajišťuje dokonalé utěsnění vzduchu a zabraňuje tak zbytečným tepelným ztrátám a výskytu tepelných mostů. Naše fasádní zateplovací systémy jsou vhodné téměř pro všechny typy opláštění. Aby mělo zateplení 100% efekt, je potřeba použít i vhodnou omítku. Ideální omítkou pro zateplování fasád je silikátová či silikonová omítka.

zakladaci-profil   zakladaci-profil-detail

 

 

 

Kvalitní provedení
Při práci na zateplení fasád je důležité dbát na detaily.U zateplení fasád platí jednoznačná zásada, že pokud má tepelná izolace a omítka maximálně sloužit svému dlouhodobému účelu a prospěchu, spočívá kvalita řešení ve vybraných špičkových materiálech a v důsledném provedení stavebních prací. Důležitá je také neustálá kontrola stavebních postupů, např. při lepení izolačních vrstev a omítání.

Správně zvolená tloušťka izolantu Vám zaručí dostatečný tepelný odpor stěny. Zároveň se vyhnete všem rizikům spojených s kondenzací vodních par a rosným bodem.

Vyberte si správnou tloušťku dle Vašeho zdiva:

- Porotherm
Ytong
- Plné cihly
- Panelový dům